VÝKONY

V Gynestar poskytujeme komplexní služby v oblasti gynekologie, sexuologie a poradenství a léčbu v oblasti ženské i mužské reprodukce.

Součástí gynekologické péče je i péče o těhotné po celou dobu těhotenství včetně ultrazvukové diagnostiky.

Neváhejte se na nás obrátit.

Od 15 let by měla každá žena absolvovat jednou ročně pravidelné vyšetření odborným ženským lékařem. U nás si můžete vybrat, zda vám více vyhovuje svěřit se do péče gynekologa či gynekoložky. Všechny služby poskytujeme pod jednou střechou.

 • Proč je důležité svěřit se do rukou odborníka?

  Pravidelné gynekologické kontroly jsou důležitou prevencí vzniku závažných onemocnění. V případě vzniku akutních nebo chronických onemocnění vám pomůžeme stanovit diagnózu a nasadit účinnou léčbu.

  Celé vyšetření je přizpůsobené věku ženy a v případě potřeby vám poradíme i v oblasti sexuálního života.

 • Výběr antikoncepce

  Lékaři vám pomůžou s výběrem vhodné antikoncepce a přitom zohlední hned několik aspektů. Například věk, zdravotní stav, kojení, za jak dlouho plánujete početí potomka atd.

 • Ultrazvuková diagnostika

  Do gynekologického prohlídky může lékař zahrnout i ultrazvukové vyšetření. Naše ambulance je pro takové případy vybavená kvalitním ultrazvukem.

Dopřejte sobě a svému miminku v době celého těhotenství nadstandardní péči. V rámci základních vyšetření v prenatálním období určíme rizikové faktory v průběhu gravidity nebo odhalíme onemocnění, se kterými do těhotenství vstupujete.

 • Co je prenatální období?

  Jedná se v ideálním případě o 9 kalendářních měsíců (tedy 40 týdnů), které se rozdělují do třech trimestrů.

 • Vstupní vyšetření

  Vyšetření se provádí nejčastěji po vynechání menstruace, kdy vám lékař těhotenství potvrdí za pomoci ultrazvuku. V období 5-6 týdne těhotenství je možné již detekovat u plodu srdeční akci.

  Prohlídka zahrnuje mimo jiné odběr krve pro zjištění různých parametrů např. krevního obrazu a hladiny krevního cukru, zjistíme přítomnost infekčních nemocí a váš celkový zdravotní stav.

 • Doporučená frekvence návštěv

  do 23. týdne á 4 týdny
  24.-32. týden á 3 týdny
  33.-36. týden á 2 týdny
  37.-40. týden á 1 týden
  po TP á 2 dny, ev. CTG

  Ke každé klientce přistupujeme jednotlivě. Přesnou frekvenci kontrol si tedy stanovíte po konzultaci s lékařem, který zhodnotí váš zdravotní stav a vyvrátí nebo naopak identifikuje rizikové faktory těhotenství.

Zaměříme se nejen na tělesnou schránku, ale i na psychiku pacienta. V čem spočívá zvýšený nebo naopak snížený sexuální zájem a co zapříčiňuje poruchy funkce pohlavních orgánů (poruchy erekce, předčasná nebo neexistující ejakulace, bolesti při pohlavním styku, problémy s orgasmem).

Neřešíme pouze problémy jedinců, ale naše sexuologická péče zahrnuje i párové terapie. Potýkáte se s dlouhou prodlevou mezi pohlavním stykem nebo s partnerským sexuálním nesouladem? V Gynestar nebudete na řešení problému sami, naši odborníci se o vás postarají.

Zaručujeme diskrétní prostředí, zkušené lékaře s atestací a individuální přístup.

Provádíme vyšetření párů, kterým se z různých důvodů nedaří otěhotnět přirozenou cestou. Společně poskládáme informace dohromady tak, abychom stanovili příčiny neplodnosti a podle toho postupovali při léčbě. Samotná léčba může spočívat v jednoduché úpravě životosprávy nebo dospět až ke složitějším metodám oplodnění.

 • Co je asistovaná reprodukce?

  Jedná se o metody a postupy, při kterých dochází k odběru zárodečných buněk, se kterými se dál manipuluje za účelem vzniku embrya. To se provádí oplodněním vajíčka spermií mimo tělo ženy (mimotělní oplodnění). Embryo se dál uchovává, aby mohlo dojít k umělému oplodnění ženy.

NAPIŠTE NÁM

* Povinný údaj